Právě přítomno: 26 hostů a žádný člen

Degustace, posezení ve sklepě

Posezení ve sklepě

Posezení ve sklepě dle přání a délky předem dohodneme. Dvě nabídky obsahují neomezenou konzumaci vín po dobu 5, 6 hodin. Minimální počet osob je 15. Platba v hotovosti nebo předem. Případnou fakturu je možné vystavit přímo na místě. Ukončení obou programů je do 24 hodiny.  Pokud se dohodne delší doba než je v programu A, B,  za každou hodinu prodloužení/ neomezené degustace se připočte 50 Kč/osobu. Volejte: +420 602 725 148

 • Program A: Prohlídka sklepního hospodářství, degustace 8 vín, studené uzeninové a sýrové mísy, pečivo, káva, čaj, minerální vody.
  Neomezená konzumace vín po dobu 5- ti hodin. Cena: 700 Kč /osobu.

 • Program B: Prohlídka sklepního hospodářství, degustace 12-ti vín, minerální vody, káva, čaj.
  Neomezená konzumace po dobu 6-ti hodin. Teplé a studené menu formou švédských stolů. Obsah menu viz níže. Cena: 1100 Kč /osobu.

 • Program C: Degustace 8 vín na dvě hodiny se sýrem a chlebem k ochutnávce, min. počet 6 osob nebo dohodou. Cena 350 Kč /osobu.

  RAUTY:

 • teplý: hovězí líčka konfitovaná v červeném víně nebo hovězi guláš, kuřecí prsa nadívaná sušenou šunkou a parmezánem nebo kuřecí roládka plněná masovou nádivkou, smažené kuřecí nugetky vepřové řízečky v pikantním těstíčku, panenka plněná pršutem a lístky špenátu

 • studený: výběr sýrů, výběrová uzenina, masové škvarky, panenská svíčková welington (pečená v listovém těstě), rostbeefové hoblinky nakládané do francouzské hořčice a barevného pepře, kanapky různé druhy, uzený losos, křepelčí vejce ... mascarpone s višněmi a čokoládou nebo moravské koláčky, zeleninový salát, zelný salát, pečené bramborové plátky s bylinkovým máslem rautové pečivo, chléb. 

35   36   37   38